Preskočiť na obsah

Slávnostné otvorenie a prehliadka Materskej školy

Zverejnené 3.9.2022.

Kategória

Slávnostné otvorenie Materskej školy v Kamenci pod Vtáčnikom

V sobotu 3.9.2022 sme v našej obci slávnostne otvorili zrekonštruovanú materskú školu. Pri tejto príležitosti sme sprístupnili všetkým záujemcom vynovené priestory. Starosta obce Ing. Dušan Ďuriš spolu s riaditeľkou materskej školy Boženou Žiškovou slávnostne prestrihli stužku a prehliadka sa mohla začať. Vďaka rekonštrukcii sme mohli otvoriť tretiu triedu a vyhovieť všetkým rodičom, ktorí mali záujem umiestniť svoje deti do materskej školy. Prajeme našej pani riaditeľke a našim učiteľkám veľa trpezlivosti a láskavého prístupu k našim škôlkarom, aby ich naučili veľa dobrého, čo budú potrebovať v ďalších svojich krokoch v živote a na základnej škole. Nakoniec prajeme našim detičkám, našim milým škôlkarom, aby v zdraví každodenne navštevovali vynovenú materskú školu, aby sa v nej dobre a bezpečne cítili a mnohému sa v nej naučili.